O firme

Na slovenskom ICT trhu pôsobíme viac ako 10 rokov. Aj vďaka nášmu dlhoročnému know-how sa nám darí držať získané postavenie seriózneho a stabilného dodávateľa ICT riešení s vysokou pridanou hodnotou.

Od roku 2006 sme súčasťou skupiny ICZ, ktorá je významným systémovým integrátorom v ČR a SR. ICZ sa dlhodobo radí medzi TOP 5 najväčších IT spoločností v ČR a SR a zamestnáva viac ako 450 špičkových odborníkov v rôznych oblastiach.

Vízia :

Využitím našich skúseností, úspechov a know-how trvalo upevňovať našu pozíciu stabilného a spoľahlivého partnera pre našich klientov na ICT trhu. 

Misia :

Ponúkame kompletné riešenia na mieru pre splnenie všeobecných i špecifických potrieb svojich klientov. Poskytujeme špecializované ICT služby v pozícii systémového integrátora, ale aj ako dodávateľ vysoko špecializovaných, jedinečných riešení, poradenských a konzultačných služieb.

Našim klientom zaručujeme dodanie efektívnych a vysoko kvalitných riešení a služieb s garantovanou kvalitnou a spoľahlivou poimplementačnou podporou.


Rychlé vyhledávání